Najpopularniejsze biurowce w Warszawie. | na-etacie.pl

Treść artykułu

Najpopularniejsze biurowce w Warszawie. Jakie firmy przyciągnęła ich nowoczesna infrastruktura?

Biurowce w Warszawie

Aktualnie w Warszawie istnieje ponad 5,3 mln m kw. powierzchni biurowej i jak się okazuje nie jest to wystarczająca ilość dla rozwijającej się stolicy Polski. Jeszcze w tym roku powstanie kolejne 200 tys. m kw. Analizujemy atrakcyjność warszawskich biurowców i sprawdzamy, jakie firmy wynajmują w nich powierzchnię.

 • Warsaw Spire
  Warsaw Spire to symbol warszawskiego centrum biznesowego i uznawany za najlepszy biurowiec w stolicy Polski. Budynek posiada najnowsze rozwiązania technologiczne jak piętrowe windy, nowoczesne systemy klimatyzacji, podziemny parking dla rowerzystów, specjalną rampę wjazdową czy własną stację rowerów miejskich. Swoje siedziby mają w nim firmy jak Goldman Sachs, Samsung, JLL, Mastercard, Shire, The Heart, Daftcode, Panattoni i Ghelamco Poland.
 • Rondo 1
  Jeden z najbardziej rozpoznawanych biurowców w centrum Warszawy. Jako pierwszy tego typu budynek w stolicy Polski, Rondo 1 otrzymał certyfikat dla obiektów przyjaznych środowisku naturalnemu. Został wyposażony w nowoczesne systemy obsługi dające poczucie komfortu i prestiżu. Swoje siedziby mają w nim firmy jak mBank, Alior Bank, Volkswagen Financial Services, EY, HSBC, KGHM, Allen & Overy, Dentons.
 • Q22
  Jeden z najwyższych i najbardziej nowoczesnych biurowców w Warszawie. Przyciąga najemców swoim designem i rozwiązaniami, które podnoszą komfort użytkowania. W budynku mieszczą się lokale gastronomiczne, obiekty fitness, pralnia, parking dla rowerzystów czy nawet stworzona z myślą o nich winda. Architekci pomyśleli nawet o prysznicach dla pracowników. Swoje siedziby mają w nim firmy jak Linklaters, William Demant, Deloitte, Allegro.
Praca w Warszawie
 • Spektrum
  Wcześniejsza siedziba Telekomunikacji Polskiej, a dzisiaj biurowiec, w którym swoje centra mają małe i średnie firmy. Oferuje ponad 32 tys. m kw. przestrzeni, którą zajmują hotele, restauracje, punkty usługowe i handlowe. Jest również ośrodkiem wielu międzynarodowych firm jak BuroHappold, Ecovadis, BGŻ BNP Paribas, Westwing i Calzedonia.
  Zobacz: 5 czynników, które decydują o tym, czy praca jest atrakcyjna dla pracownika
 • Warsaw Trade Tower
  Choć ma ponad 20 lat nadal jest mocną konkurencją dla nowoczesnych biurowców z Warszawy. 43-kondygnacyjny gmach oferuje ponad 42 tys. m kw. powierzchni biurowej i jest niemal całkowicie wynajęty. Pracuje w nim ponad 4 tysiące ludzi, a wśród najemców są: firma ubezpieczeniowa AXA, American Express, Avanssur, Leroy-Merlin i Mattel.
Biurowiec w Warszawie

krótki opis

Aktualnie w Warszawie istnieje ponad 5,3 mln m kw. powierzchni biurowej i jak się okazuje nie jest to wystarczająca ilość dla rozwijającej się stolicy Polski. Jeszcze w tym roku powstanie kolejne 200 tys. m kw. Analizujemy atrakcyjność warszawskich biurowców i sprawdzamy, jakie firmywynajmują w nich powierzchnię.