Praca Warszawa, Magazynier | na-etacie.pl

Magazynier Warszawa mazowieckie

Opis Oferty

[{"title":"

Opis oferty:

","body":"

Dla naszego klienta z branży sprzętu biurowego poszukujemy pracownika na stanowisko:

Praca pn-pt w godz. 8.00-16.00

Forma zatrudnienia: umowa o pracę

Wynagrodzenie: 2400 na rękę.

"},{"title":"

Wymagania:

","body":""},{"title":"

Obowiązki:

","body":"

Osoby zainteresowane powyższą ofertą zapraszamy do kontaktu wysyłając CV.

APT nr cert 4224.

"}]Warszawa Magazynier

Nazwa firmy

Easy Select

Panel rodo

Klauzula poufności

Prosimy o dopisanie następującej klauzuli: "Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych również na potrzeby przyszłych rekrutacji, zgodnie z art. 6 ust. 1 lit. a Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych)."

Oferta pracy Magazynier, prace Warszawa