Praca Warszawa, Asystent Kierownika Sklepu | na-etacie.pl

Asystent Kierownika Sklepu Warszawa mazowieckie

Opis Oferty

[{"title":"","body":"

Sieć polskich sklepów spożywczych TOPAZ działająca od 25 lat, wypracowała wysoki standard placówek handlowych, atrakcyjną ofertę i silną pozycję na regionalnym rynku. TOPAZ to obecnie ponad sto placówek (sklepów własnych i franczyzowych) w czterech województwach wschodniej, a także centralnej Polski. Nasza marka stale się rozwija i chociaż najważniejszym trzonem działalności TOPAZ są sklepy spożywcze, rozwijamy również własne Centra Logistyczne, stacje benzynowe, punkty gastronomiczne TOP DRIVE, browar restauracyjny BROFAKTURA, galerie handlowe, inwestycje deweloperskie. Dysponujemy również Zakładem Rozbioru Drobiu oraz ciastkarnią NATALIA I SZYMON.

Nasza dbałość o wysoką jakość obsługi i oferowanych produktów powoduje, że Topaz jest ulubionym miejscem na zakupy dla ponad 1,5 miliona naszych stałych Klientów i liczba ta stale rośnie.

Do swojego sklepu Topaz w Warszawie (Ursynów) ul. Hawajska 11 poszukujemy pracowników na stanowisko:

"},{"title":"

Twoje główne zadania:

","body":""},{"title":"

Oczekujemy od Ciebie:

Oferujemy Ci:

","body":""}]Warszawa Asystent Kierownika Sklepu

Nazwa firmy

P.H.U. TOPAZ

Panel rodo

Klauzula poufności

Prosimy o dopisanie następującej klauzuli: "Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych również na potrzeby przyszłych rekrutacji, zgodnie z art. 6 ust. 1 lit. a Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych)."

Oferta pracy Asystent Kierownika Sklepu, prace Warszawa